PASJA


PODRÓŻE I FOTOGRAFIA

"Przyjemność jaką daje podróż bardziej zależy od stanu umysłu, niż miejsca w którym się znajdujemy"

O MNIE


CZEŚĆ, JESTEM WIOLETA, A TO MÓJ BLOG WYPEŁNIONY KOLOROWYMI OBRAZKAMI I OKRASZONY OPOWIEŚCIAMI Z DROGI

Z wykształcenia ekonomista, z zawodu manager, a z pasji fotograf, podróżnik i bloger.

ŁAPIĘ W KADRACH ULOTNE CHWILE Z MOICH PODRÓŻY JAK I MOJĄ CODZIENNOŚĆ. Z MIŁOŚCI DO FOTOGRAFII POWSTAŁ TEN BLOG, NA KTÓRYM DZIELĘ SIĘ RÓWNIEŻ HISTORIAMI Z WYJAZDÓW.

Moje podróże i fotografia przeplatają się wzajemnie od wielu lat. Myślę przestrzennie, obrazem i jest to dla mnie naturalna forma wyrażania tego co widzę i czuję. Fotografia jest moją pasją, jest częścią mnie, odskocznią od codziennego życia. Świat jaki widzę, przelewam na kolorowe kadry i dzielę się nimi z moimi czytelnikami.

W podróżach oprócz pięknych krajobrazów i zapierających dech w piersiach widoków poszukuję ciekawych historii, motywów i ludzi. Potem spajam to w jedną całość w formie opowieści na blogu. Piszę, fotografuję i publikuję, by nie zapomnieć.

Blog miał być początkowo moim dziennikiem podróżnym. Teraz jest również miejscem inspiracji dla innych. Moim celem jest pokazanie, że chcieć to móc, a przede wszystkim nie bać się. Pragnę pokazać, że podróżowanie jest łatwe, a podróże nie muszą być wielkie i daleko. Przy okazji zarażam innych moja fotograficzną pasją.

Jestem niepoprawną optymistka, która wieży, ze wszytko dzieje się po coś, a samo życie jest dobre. Każda sytuacja i zdarzenie, spotkana osoba, wkłada cegiełkę do mojego życia. Świat jaki widzę na zewnątrz zaczyna się w mojej głowie. Dlatego wierzę, że nie ma ograniczeń i jestem w stanie osiągnąć wszytko.

Mieć czy być ? Dla mnie oczywiście liczy się być i doświadczać i właśnie tego szukam w moich podróżach. Zarobione pieniądze przeznaczam nie na rzeczy, a na wspomnienia.


Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak najwięcej, nie bójcie się ryzykować, płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu.

-Martyna Wojciechowska


PUBLIKACJE


MEDIA O MNIE

WYWIAD OLYMPUS PASSION MAGAZINE


OLYMPUS PASSION MAGAZINE

KATEGORIA ” INSPIRACJA” – wywiad w magazynie fotograficznymSZEROKI KADR


Magazyn SZEROKI KADR